e
sv

WhatsApp yeni güncellemesi ile baş ağrıtan sorunu çözüyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dün WhatsApp 2.21.21.9 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme beraberinde kimi sorunlar de getirdi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan WhatsApp kesintisinin akabinde şirket sorunu düzeltecek farklı güncellemeler sunmaya başlamıştı. Bu kapsamda sunulan 2.21.21.9 güncellemesi sorunu düzeltmedi lakin daha makus hale getirdi. Birtakım kullanıcılar WhatsApp’ın 2.21.21.9 güncellemesini aldıktan sonra küme sohbetlerine giremedikleri belirttiler.

WhatsApp da bu sorunu çözmek için kolları sıvadı ve yeni bir güncelleme daha yayınladı. Kelam konusu güncelleme 2.21.21.10 ismiyle karşımıza çıkıyor ve uygulamadaki sorunları kökünden halletmeyi hedefliyor.

WhatsApp uygulamadaki sorunları çözecek güncellemeyi yayınladı

Bir evvelki güncellemeyi yüklediyseniz ve uygulamada küme sohbetlerine erişim üzere meseleler yaşıyorsanız kümeleri tekrar kullanmak için WhatsApp sürümünüzü en son beta sürümüne güncelleyebilirsiniz. WhatsApp ayrıyeten bu güncelleme ile, makul beta kullanıcıları tarafından tecrübelenen profil fotoğraflarıyla ilgili öbür bir sorunu da düzeltti.

Dünyanın en çok kullanılan iletileşme platformu geçtiğimiz günlerde Facebook ve Instagram’ın çöktüğü sırada çökmüştü. Altı saat boyunca erişim sağlanamayan uygulama akabinde geri geldiğinde birtakım sorunları de hala beraberinde taşıyordu. Şirket tüm sıkıntıları kökten çözmeyi planladığı güncellemesi ile kullanıcılara rahat bir nefes aldırmayı planlıyor. Şimdi yeni güncelleme ile ilgili olumsuz bir yorum gelmedi, fakat kullanıcılar uygulamayı bir müddet deneyimledikten sonra düzgün çalışıp çalışmadığı belirli olacaktır. Siz de uygulamanın son sürümünü güncellemeyi ihmal etmeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli