e
sv

Windows 11’in Yeni Paint Uygulaması Ortaya Çıktı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Paint, pek fazlaca Windows kullanıcısının sevilmiş olduğu, bazen karalama için kimi zamansa eğlence amaçlı kullanılan bir fotoğraf uygulaması. Hatta Paint üstünden olağanüstü sanat eserleri üreten insanoğlu bile mevcut.

Windows 11’in tanıtılması ile pek fazlaca insan, eski Microsoft uygulamalarının yenilenip yenilenmeyeceğini merak eder olmuştu. Her Windows sürümünde onlarca tatbik elden geçip değişse de Paint hep aynı kalmıştı. Sadece Windows 11 ile Paint de artık değişti.

Windows 11 ile yeni Paint’i de göreceğiz

Microsoft, Unsplash adlı yığın resim sitesine Windows 11 ile alakalı birtakım fotoğraflar yükledi. Bu fotoğrafların içinde en fazlaca dikkat çekeni ise Windows tablette çizim icra eden bir sanatçının fotoğrafı oldu. Dikkat çeken nokta ise tablette gözüken uygulamanın yenilenmiş Paint olması.

Paint’in bu sürümü şu anda kullanıcılara sunulmuş değil. RTM denilen üretim sürümüne geçildiğinde yenilenmiş Paint’in kullanıcılara sunulma ihtimali var. Yenilenmiş Paint, RTM sistemine dahil edilmese bile çıkışından sonrasında alacağı ilk güncellemeler ile kullanıcılara sunulacaktır.

Yeni Paint tasarımı hakkındaki ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi ihmal etmeyin.

REKLAM KISMI

FİRMA ADI:

FİRMA TEL:

FİRMA WEB:

İnşaat Kurutma

Nem Kurutma

Ozonla Koku Giderme

Epoksi Kurutma

Beton Kurutma

Şantiye Kurutma

Şap Kurutma

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli