e
sv

Windows İçin En İyi PDF Okuyucular

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Windows İçin En İyi PDF Okuyucular

En iyi pdf okuyucu windows 10

En iyi pdf okuyucu windows 10 için yüzlerce PDF okuyucular var sadece bazıları ücretsiz ve bazıları ücretli. PDF’ler, e-kitap, kontrat, bilet veya belge türü olan herhangi bir şey olsun internetteki ana dosya türlerinden biridir. PDF’ler bu tür şeyler için daha yaygındır. İşte PDF dosyalarınıza erişmek ve okumak için Windows tabanlı bilgisayarlarda çalışan en iyi PDF okuyucu programları listeledik. Aşağıdaki listeye göz atın.

PDF okuyucular Adobe Acrobat Reader

Bugüne kadarki en iyi ve en dirayetli PDF okuyuculardan biri Adobe Acrobat PDF Reader. Acrobat Reader ücretsiz bir şekilde indirilebilir ve PDF belgelerini görüntülemenize, düzenlemenize ve yazdırmanıza imkan tanır. Yazılımın birtakım ücretli özellikleri vardır. En iyi pdf okuyucu windows 10 Ayrıca PDF belgelerini Word dosyalarına veya Excel dosyalarına dönüştürmenize izin verir.

Adobe Acrobat Reader, farklı modlarda okumak, metni vurgulamak, notlar eklemek, şekil doldurmak, dijital imzalar ve daha fazlası için kullanılabilir. Ayrıca, okuma deneyiminizi çok daha iyi hale getiren PDF’ler için sekmeli tarama sunar. Yalnız öteki alternatiflere bakılırsa en mütevazı PDF okuyucu değil. Bilgisayarda tam performans için iyi donanım kaynakları gerektirir.

PDF okuyucular Sumatra PDF

Sumatra PDF, Windows için aleni kaynaklı ve mütevazı bir PDF okuyucudur. Sumatra PDF, EPUB, DjVu, XPS, MOBI, FB2, CHM, CBZ, CBR içeren PDF dışındaki muhtelif formatları yardımcı olur. Sumatra PDF dirayetli, küçük, taşınabilir ve çok hızlı başlatırlır. En iyi pdf okuyucu windows 10 Mevcut PDF okuyucunuza muhteşem bir alternatiftir, hafiftir ve kullanması kolaydır.

Yalnız Sumatra PDF herhangi bir düzen seçeneği veya özel hususiyet sunmaz. Sekmede açma özelliği vardır ve PDF’leriniz sekmelerde açılabilir. Bir tek PDF dosyaları değil, ePub, Mobi, CBZ ve CBR gibi öteki dosya formatları da desteklenir

Temel özelliklere sahip hızlı bir PDF okuyucu yazılımı arıyorsanız, Sumatra PDF’yi kontrol edin. Ek açıklamalar, belge imzalama ve şekil doldurma gibi bir şey beklemeden sadece okuma için denenmesi gerek bir programdır.

PDF okuyucular Nitro PDF

Nitro PDF Reader çok yönlü bir PDF okuyucudur ve kullanılabilirlik ile gelişmiş özellikler içerisinde iyi bir dengeye sahiptir. Ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcuttur. en iyi pdf okuyucu Sezgisel ve pak bir kullanıcı arayüzü sunar ve PDF’leri kurmak, tanzim etmek, güvenilir hale getirmek ve paylaşmak için muhtelif araçlara sahiptir. PDF dosyasını özel renkler, makale tipleri ve yönlendirmeyle tasarlayabilir ve ayrıca PDF dosyalarını korumak için QuickSign’ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz deneyim etme sürümünü kontrol edin ve özelliklerine göz atın en iyi pdf okuyucu windows 10.

Girişimcilik nedir Bir girişimci, bereketli bir iş fırsatından istifade etmek İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Bir tek akıllı teknoloji yazımızı okumanızı öneririz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son sıradüzen mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur. Tüketicilere sunacakları ürün yahut hizmetlerin tarzı, operasyonel ve üretim prosedürleri ve pazardaki bir iş fikrinin, ürünün yahut hizmetin fizibilitesi ile alakalı mühim kararlar alırlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli