Xiaomi Amazfit Pace 2 Stratos, CaseUp Silicone Sport Band

(*2*)

Price: 81,12 TL
(as of Aug 02,2021 10:58:15 UTC – Details)

Satın AL

Cihazınızı çiziklerden, kirden, darbe ve shocktan tamamen korur. Kılıfı çıkarmadan tüm slotlara ve düğmelere erişilebilir. Kılıf takılı iken cihazınızı şarj edebilir, veri transferi yapabilirsiniz. Aletinin GPS, GSM ve Wifi sinyal çekim enerjisini etkilemeyen materyalden üretilmiştir. Mükemmel kalıp kesimi yardımıyla cihaza muhteşem uyar. Cihazınız ile %100 birebir tam uyumludur. Yüksek nitelik materyali yardımıyla dar, gevşek yahut bolca durmaz. Cihazınızın açma – kapatma, Ses yükseltme – azaltma düğmesine basılmasını zorlaştırmayan, hafif basınca kafi olan düğmeleri etken eden tasavvur. Cihazınıza şıklık ve estetiklik katar. Durable özellikli, uzun ömürlüdür. Darbelere karşı maximum korur. Grip Özelliği ile elden kaymayı azaltır. Ihtimaller içinde elden kaymalarda, düşmelerde yere çarpma sertliğini azaltır ve cihazınız en az zarar ile kurtulur. Genellikle cihazınızın yaşamını kurtarmış olur. Kolayca takıp çıkartılabilir. Takma çıkarma işleminde cihazınıza hiç bir zarar vermez Anti-bakteriyel özelliklidir. Derhal leke ve kir tutmaz. CaseUp kılıfınız kirlendiğinde kolayca çıkarıp yıkayıp yeniden takabilirsiniz. Bu yönü ile de devamlı tertemiz hijyenik bir cihaza haiz olmuş olursunuz. Cihazınızın ön yüzünü kapatmaz ve bu sayede cihazınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Cihazınız ile %100 Tam Uyumludur
Cihazınıza Şıklık ve Estetiklik Katar
Darbelere karşı maximum korur
Kullanması basit
Hiç bir tesir, iz bırakmayan zeki saat takıları

Xiaomi Amazfit Pace 2 Stratos, CaseUp Silicone Sport Band

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
  2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli