e
sv

Xiaomi kullanıcıları buraya! MIUI 13 sızdırıldı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Xiaomi kullanıcıları uzun müddettir MIUI 13’ü bekliyor. Merakla beklenen MIUI 13 için geri sayım başlamış durumda. 2021’in sonunda tanıtılacağı açıklanan MIUI 13 kullanıcılar tarafından merakla beklenirken bir gelişme yaşandı.

Yazılım güncellemesi bir YouTube görüntüsünde görüntülendi. Daha evvel arayüz de internete sızmıştı. Üstüne bu da eklenince Xiaomi kullanıcılarının heyecanı hayli arttı diyebiliriz. Android tabanlı arayüz, “xiaomiui” isimli bir YouTube kanalında karşımıza çıktı.

Xiaomi kullanıcıları buraya! MIUI 13 sızdırıldı

Bu görüntü ile MIUI 13 hakkında kimi bilgiler ortaya çıktı. Yayınlanan görüntü sayesinde ‘kenar menüsü’ özelliğini görülebiliyor. Bu özellik sayesinde uygulamalar ortası süratli geçiş imkanı sağlanacak. Manzaraları kimin sızdırdığı ise net olarak bilinmiyor. Şirket resmi açıklamasına kadar bilgileri saklı tutmaya çalışıyordu.

MIUI 13 ile gelmesi beklenen özellikler ortasında belge yöneticisinde birtakım yenilikler yer alıyor. Evrak Yöneticisi uygulamasında, evraklarınızı Xiaomi Cloud ve Mi Drive’da görebileceksiniz. Bu kısa yola bastığınızda belgelerinize Mi Drive’da göz atabileceksiniz.

MIUI 13 başlatıcı ile, Başlatıcı simgelerinizi yüklemediğinde yeni animasyonlar görünecek. Bu animasyon gösterilirken ikonlarınız boş ekranda beklemek yerine ana ekrana gelmeye ve bir animasyon gösterilmeye başlayacak. Ne yazık ki MIUI 13 hakkında ayrıntıları bilgilere sahip değiliz. Lakin yakında yeni güncellemenin tüm özellikleri sızdırılacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli