e
sv

Xiaomi Mi Soundbar İncelemesi

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Xiaomi Mi Soundbar İncelemesi

Xiaomi Mi Soundbar İncelemesi

Xiaomi Mi Soundbar İncelemesi Xiaomi, TV’ler için yerleşik TV hoparlörlerinin yerini alan Mi Soundbar isminde bluetooth özellikli bir bluetooth hoparlör olan yeni bir ses aksesuarı piyasaya sürdü. Xiaomi Mi Soundbar, TV’niz için harici bir hoparlör rolü kabul eden bir tür taşınabilir ses sistemi cihazıdır. Ürünü inceledik ve aşağıda sizler için inceleme yazısında göze çarpanları aktaracağız.

Xiaomi Mi Soundbar, gördüğünüz gibi pak ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Ön kısımda bir kumaş malzeme var. Kenarlar kavisli ve genel tasavvur fazlaca düzgün görünüyor. Kumaşa dikkat etmeniz gerekiyor. Şundan dolayı ellerinizden leke bulaşabilir ve görüntüyu bozabilir.

Mi Soundbar’ın boyutundan ve ağırlığından bahsetmişken uzunluk boyutu 40 inç TV’ye yakın ve ortalama 2 kilo ağırlığında. Bu, taşımanın rahat olduğu anlamına geliyor. Alt yüzeyde tutmak için lastik pedleri bulunmaktadır. Kutuda verilen vidaları kullanarak bir masaya yerleştirebilir veya duvara monte edebilirsiniz.

Üstte yanlarda Ses tuşları ve Bluetooth, AUX Girişi, Hat Girişi

Üstte yanlarda Ses tuşları ve Bluetooth, AUX Girişi, Hat Girişi, S / PDIF, LED göstergeli optik düğmeler bulunur. İki ayrı ses seviyesi vardır; ses seviyesinin TV veya Bluetooth cihazının yanı sıra cihazdan da kontrol edilmesi mümkündür. Cihazın birimleri denetlemesi için uzaktan kumanda sağlanmamıştır. Arka kısımda bir güç anahtarı ile beraber S / PDIF ve Optik irtibat noktaları, AUX girişi ve güç girişi bulunur. Pillerle çalışmaz, bir adaptör takmanız ve sabit(durgun) bir güç kaynağı sağlamanız icap eder. Kutuda 2 pimli 16V ve 2.5A AC / DC adaptörü bulunur.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. WordPress ücretli temalar Web Sitenizi WordPress Temalarıyla Oluşturmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile internet sayfaları geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır.

Girişimcilik nedir Bir girişimci, bereketli bir iş fırsatından istifade etmek İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli