e
sv

Xiaomi telefonlarında çok az kişinin bildiği özel mod!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yeni bir akıllı telefon aldığımızda bizi asıl ilgilendiren, genel olarak güzel çalışmasıdır. Ne yazık ki MIUI, öbür rastgele bir şahsileştirme katmanı üzere, çözebileceğimiz yahut en azından nereden geldiklerini bilmediğimiz birçok farklı özelliklere sahiptir. Bunları bulmak bazen çok uğraştırabilir yahut vaktinizi alabilir. Öteki Android arayüzleri de bu formda farklı özelliklere sahiptir aslında bu bir kusur değil, firmaların yapmış oldukları bir B planıdır.

Bu mod ile birlikte MIUI yanılgı raporlama fonksiyonu yapabileceksiniz. Bunun sayesinde çabucak hemen her sorunu çözebilir yahut en azından Xiaomi‘ye haber verebilirsiniz. İnançlı Modun işte bu kadar çok yararı vardır. Windows XP‘deki İnançlı mod’da neler kurtardığınızı bi düşünün 🙂

Ek olarak, İnançlı Mod Xiaomi‘nizde bir uygulamanın yüklenmesinden kaynaklanan arızaları ekarte etmenize de imkan tanır. Nasıl yapıldığını aşağıda detaylı olarak açıklayacağımız çok kolay lakin fonksiyonel bir özelliktir.

Xiaomi İnançlı Mod nasıl başlatılır?

Tüm Xiaomi modellerinde(MI, Redmi, BlackShark ve Poco) bu kolay prosedürler ile yapabilirsiniz.

 1. Akıllı telefonumuzu büsbütün kapatın.
 2. Olağan formda açın ve MIUI logosu göründüğünde, sistem büsbütün başlayana kadar ses kısma düğmesini basılı tutun.

Bu biçimde İnançlı Mod’u başlatırsak, Xiaomi‘miz gerekli uygulamalarla başlayacak ve ayrıyeten ekranın sol alt kısmında bize bu uygulamaları belirtecektir. Çıkmak istiyorsanız telefonu yine başlatmamız kâfi olacaktır.

Nasıl yapılır serimize devam ediyoruz. Daha farklı hususlar görmek isterseniz bizleri takip etmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli