Yeni AirPods Pro ‘Fitness Takibi’ Özelliği ile Gelebilir

Apple, tam kablosuz kulaklık pazarının lideri olduğu halde AirPods modelini Mart 2019, AirPods Pro modelini ise Ekim 2019’dan bu yana güncellemedi. Apple ürünleriyle alakalı tutarlı haberleriyle malum Bloomberg’den Mark Gurman‘a gore Apple, önümüzdeki bir sene içerisinde her iki kulaklık modelinin de yeni versiyonlarını duyuracak.

Yeni AirPods Pro ‘Fitness Takip edeni’ Özelliği ile Gelebilir

Gurman’ın açıklamalarına gore yeni AirPods, mevcut AirPods Pro modeline benzer bir tasavvur güncellemesi alacak ve daha kısa bir sap bölümüne haiz olacak. Habere gore Apple, yeni nesil AirPods’u bu senenin içerisinde duyuracak ki bu duyurunun iPhone 13 lansmanında gerçekleşmesi son aşama ihtimaller içinde.

Apple’ın üst düzen tam kablosuz kulaklıkları olan AirPods Pro’nun yeni versiyonu ise 2022 senesinde duyurulacak. Gurman, yeni nesil AirPods Pro’nun tasarımında herhangi bir değişim olup olamayacağını belirtmese de Apple’ın yeni ANC destekli tam kablosuz kulak içi kulaklıklarının birer hareket sensörü ile geleceğini ve fitness takip edeni özelliğine haiz olacağını söylemiş oldu.

Aslına bakacak olursak şu ana kadar ortaya çıkan söylentiler, yeni nesil AirPods Pro’nun bu sene içerisinde piyasaya sürüleceğini öne sürüyordu. Dolayısı ile Gurman’ın açıklamalarının söylentilerle tutarsız bulunduğunu anlatım edebiliriz. Bununla beraber Gurman, Apple’ın AirPods ve AirPods Max için daha çok renk seçeneği sunabileceğini de dile getirdi.

Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. acil anons sistemi WordPress ücretli temalar Web Sitenizi WordPress Temalarıyla Oluşturmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile internet sayfaları geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema hırsız alarm sistemi arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. F5 Teknoloji emniyet sistemleri ve

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli