Yeni mağazalardan, içerik üretici programına Monster #WASD etkinliğinden öne çıkanlar

Monster Notebook’un oyun ve teknoloji hayatına dair keşfettiği çözümleri ve geliştirdiği yenilikleri kullanıcılarıyla paylaşmış olduğu Monster #WASD isminde online faaliyet, 30 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleşti.

Monster #WASD etkinliğinde Monster Notebook’un yeni ürün ve hizmetlerinin tanıtılmasının yanı sıra oyuncular, espor fanatikleri, kreatif içerik üreticileri ve girişimciler için hayata geçirdiği projeler de tanıtıldı. Doğal olarak bir de Monster Notebook’un yeni reklam filmi Oynamak Güzeldir gösterildi.

Bir senede 100 binden fazla ürün satışı

Tanıtımı meydana getirilen mamüller içinde Monster Notebook’un yeni model dizüstü bilgisayarları, Pusat serisi yeni oyuncu takıları, EV-OFİS ürünleri ve yayıncılar için üretilen streaming ekipmanları öne çıktı. Monster tarafınca açıklanan bilgilere nazaran Monster Notebooklar ve Pusat markaları ile son bir senede 100 binden fazla ürün satışı gerçekleşti.

Geçtiğimiz senelerde mouse, mousepad, mekanik RGB klavye, notebook cooler, headset ve gamepad‘lerden oluşan PUSAT serisini bu yıl yeni ürünlerle zenginleştiren Monster Notebook, 2021’in ilk yarısında PUSAT serisinin gelirlerinde yüzde 128 oranında gelişme elde ettiğini de beyan etti.

İçerik üreticileri için program: Monster Ambassador Program

Kreatif içerik üreticileri için Monster Ambassador Program isminde marka elçiliği programını da duyuran Monster Notebook, program kapsamında içerik üreticilerine ekipman ve aygıt desteği de sağlayacak. Ayrıca belirtelim Monster Notebook’un geçtiğimiz yıl sokağa çıkma kısıtlamalarından ötürü evde kalan oyunseverler için ilkini hayata geçirdiği espor etkinliği Monsters Reloaded, bu yıl Intel’in partnerliğinde oldukça daha büyük kapsamlı olarak gerçekleşiyor.  Altı ay sürecek etkinlikte 10 binden fazla oyuncunun ağırlanması hedefleniyor. Her seviyeden oyuncuya fırsatlar sunan faaliyet festival havasında geçecek.

Fizyolojik mağazaları ile alakalı yeni bilgiler de paylaşan Monster Notebook, İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakası Kartal’da toplam 6.000 m2’lik bir showroom ve operasyon merkezi açacağını duyurdu. Avrupa Yakası’nda mağaza açacağını da duyuran Monster Notebook, hatırlatmak gerekirse 2020 senesinde Berlin’de bir fizyolojik mağaza açmıştı. Almanya’nın arkasından ise Birleşik Krallık’a açılacak olan Monster Notebook, 2022 senesinde Londra’da fizyolojik mağaza açacağını da paylaştı.

Monster #WASD’ı kaçıranlar ve tekrar kovuşturmak isteyenler için:

Mevzu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. akıllı teknoloji Akıllı Teknoloji nedir ve Yararları Nedir? 21. yüzyılın şafağı, bugün hala sürmekte olduğumuz teknolojik bir devrimi getirdi. Dördüncü endüstri devriminden beşinciye
  2. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir … https://teknoone.net/en-iyi-android-kilo-verme-uygulamalari/

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli