e
sv

Yeni Marvel oyunu Guardians of the Galaxy’nin imali tamamlandı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Eidos Montreal’in yaptığı Marvel ekibi Guardians of the Galaxy‘nin kıssa odaklı oyunundan hoş bir haber geldi.

Üretimi Tamamlandı

Geçtiğimiz saatlarde Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin resmi Twitter sayfasından yapılan paylaşıma nazaran oyunun imali tamamlanmış durumda. Bundan sonra yalnızca oyunun çıkış tarihi beklenecek. Marvel’s Guardians of the Galaxy; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve PC için 26 Ekim’de çıkış yapacak.

Marvel’s Guardians of the Galaxy’ye yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda Star-Lord’un jet botlarını ateşleyerek kozmos boyunca yırtıcı bir seyahate çık. Ne yapacakları kestirilemez Guardian’lar senin yanındayken bir patlayıcı istasyondan başkasına patlamalar eşliğinde yol al. Orjinal ve ikonik Marvel karakterleri de kendilerini cihanın yazgısı için verilen gayretin içinde bulmuşlar. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.

Galaksinin Koruyucularına Önderlik Yap

Star-Lord olarak oynuyorsun, bu yüzden Element Blaster’lar ve jet botla güçlendirilmiş tekmelerden takımca yere sermeye sağlam dövüş stilinle hiçbir şey hudutların ötesinde değil. Guardian’lar senin tarafında dövüşürken kararları ver ve imza akınlar ile rakiplerini alt et. Bu esnada öykün ilerledikçe kararlarının sonuçları sevinçli anlardan hiç beklenmedik sonuçlara kadar değişebilecek.

Yesyeni Kıssa

Efsanevi uyumsuzlardan oluşan yeni grubun Guardians of the Galaxy’nin bu yeni lakin sadık yorumunda kozmosu kurtarmak için yola çıkıyor. Bir formda felakete yol açan olaylar zincirini başlatıyorsun ve ikonik ve özgün Marvel karakterlerinin yaşadığı akıllara sakinlik veren dünyalarda yabanî bir seyahat başlıyor. 80’lerin en uygunlarının yer aldığı karışık kaseti koy ve maceraya başla.

Uyumsuzlardan Üstün Kahramanlara

Ne yapacakları kestirilemez Guardian’ları bir ortada tutan tek şey sensin, bu yüzden bu liderlik işine bir an evvel alışman yeterli olur. Bu olağan dışı ailemsi küme senin yanındayken ve onlarla birlikte kozmosta dört dolanmaya başlarken ortam gözyaşları ve kahkahalarla dolacak. Bir sonraki köşede seni her ne bekliyorsa bunun bir patlama olacağından eminsin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli