Yeni Nintendo Switch bir OLED ekranla geliyor

Dışarıdaki her Nintendo hayranı için mükemmel haberler var. Nihayetinde, senelerce bekledikten sonrasında, yeni bir Nintendo Switch yenilemesi alıyoruz. mutlaka beklediğimiz Pro varyantı değil, fakat en azından birtakım iyi yükseltmeler ve bankayı kırmayacak yeni bir fiyat etiketi ile geliyor. Ve en iyi yanı, Nintendo, Nintendo Switch OLED modelini resmi olarak duyurduğu için bunun bir söylenti olmaması.

Bugün, Nintendo’nun resmen ilan edildi 8 Ekim 2021’de satın alınabilecek olan yeni Nintendo Switch OLED modeli. Özgün Switch’ten yalnız 50 dolar ve Switch Lite’dan 150 dolar daha pahalı olan 350 dolardan başlamış olacak.

Yeni Switch, özgün varyanttan birkaç mühim yükseltme ile beraber geliyor. ilk olarak, evden uzakta ya da yolda rollendirirken canlı renkler ve keskin kontrast ile daha iyi bir seyretme deneyimi sağlayacak daha büyük bir 7 inç OLED monitör buluyoruz. Bu, konsolunuzu bir masanın üstüne koyduğunuzda daha iyi olur, zira masa üzeri modunda rahat görüntülemeye izin verecek geniş bir ayarlanabilir stand ile beraber gelir. Kablolu LAD irtibat noktasına haiz yeni yuvası, LAN bağlantısı WiFi bağlantılarından daha iyi ve daha emin olduğundan TV modunda rollendirirken her şeyi daha basit hale getirecek. Ek olarak gelişmiş ses ve 64 GB dahili depolama elde edeceksiniz.

Şimdi, düzgüsel Nintendo Switch’in 6,2 inç LCD ekranla geldiğini ihmal etmeyin. Ne yazık ki, 32 GB depolama alanıyla sınırlıdır, bu da büyük ihtimalle oyunları bitirdikten sonrasında (harici bir SSD’niz yoksa) kaldırmanız gerekeceği anlama gelir. Ek olarak, yerleşik LAD irtibat noktasına haiz değildir ve bu özelliği istiyorsanız, kablolu web bağlantısı istiyorsanız bir USB-Ethernet adaptörü almanız gerekiyordu. Şu demek oluyor ki evet, daha büyük bir OLED monitör, daha iyi ses ve hasta yeni bir renk seçeneği için fazladan 50 dolar buna kıymet. Ya sen? Yeni bir Nintendo Switch OLED modeline haiz olmak talep eder misiniz? Bu sebeple yaparım.

Kaynak Nintendo

İspanyol seyirciler için haber editörü ve içerik yaratıcısı olarak Pocketnow kadrosuna katılmak için sınıflardan ayrılan eski bir iki dilli öğretmen. Doğası gereği video oyunlarından, gitarlardan, aksiyon figürlerinden, yiyecek yapmaktan, fotoğraf yapmaktan, çizim yapmaktan ve iyi müzikten hoşlanan bir sanatçı.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Emniyet açısından en çok ölçüde olan ve yeni nesil anons sistemleri içinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarma özelliği bakımından öteki seçeneklerden oldukça daha etken özelliklere haizdir.

f5market.com Emniyet açısından günün her saatinde en çok emniyet imkanı sunan Honeywell acele anons sistemi yedek parça ve servis olanağına haizdir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki tüm problemlerini yakın zamanda çözüme kavuşturuyoruz mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz hırsız alarm sistemi

Firmamızın ihtisas alanı yalnız kurulum ile sınırı olan bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acele anons sistemi için lüzumlu servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için lüzumlu tüm teçhizatlar firmamız tarafınca temin edilmektedir mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz yangın algılama sistemi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli