e
sv

Yılın Oyunları Seçiliyor: The Game Awards 2021! Nasıl izlenir?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu yılki Game Awards mükafatları sahiplerini buluyor. Yılın oyunu ödüllerinde birbirinden farklı üretimler oyuncuları şaşırtmak için geliyor. Ayrıyeten ilerleyen yıllarda yayınlanacak oyunlarında bu gösterimde tanıtılması bekleniyor.

Oyunların en yeterlisi gösterisi başlamak üzere. 2021 Oyun Mükafatları Görüntü oyunlarının “Oscarları” olarak kabul ediliyor. Bu galerimizde size ödül merasimini nasıl izleyeceğinizi ve aktiflikten neler bekleyebileceğimizi anlatıyoruz.

2021 Oyun Mükafatları En değerli yıllık görüntü oyunu etkinliğidir ve sonraki oyunların duyurularını ve ilerlemelerini bu aktiflikte bizlere görme bahtı tanır. Ödül merasiminde olağan ki yılın oyunu da sahibini bulacak.

Her yıl olduğu üzere ünlü yıldız, Geoff Keighley bu programın sunucularından birisi olacak. Lakin aktiflik boyunca başka ünlüler de ödül sunumlarına katılıp seyircilere sürpriz yapacaklar. Bu ünlüler ortasında çok yakından tanıdığınız isimler bulunuyor. Bu yılki iştirakçiler ortasında Meksikalı Guillermo Del Toro, Giancarlo Esposito, Reggie Fils-Aime, Carrie-Anne Moss ve alışılmış ki Keanu Reeves yer alıyor.

The Game Awards 2021 nasıl izlenir ?

2021 Oyun Mükafatları 9 Aralık Perşembe günü Orta Meksika saatiyle 18:30’da gerçekleşecek. Lakin aktiflikten yarım saat evvel, saat 18.00’de kaçırmak istemeyeceğiniz bir ön şov gerçekleşecek.

Aktifliği resmi kanallardan görmek mümkün olacak. YouTube, Facebook Live, TikTok ve aktifliğin canlı ve resmi sayfasından takip edebileceksiniz. Aşağıdaki Youtube kanalı linkinden aktifliğe ulaşmanız mümkün.

Youtube Linki

2021 Oyun Ödülleri’nden ne bekliyoruz?

2021 Oyun Ödülleri’nde birçok büyük oyunlar ortasında en beklenen oyunlar şöyle: Rift: Deathloop, Psychonauts 2, Metroid Dread, Resident Evil Village, Ratchet ve Clank.

Her yıl olduğu üzere bu aktiflikte de en düzgün direktörlük, sanat ve anlatım üzere birçok ödül verilecek. Aksiyon oyunları, rol yapma oyunları, yarış oyunları ve daha fazlası üzere tipine nazaran en âlâ oyunlar seçilecek.

Fakat mükafatlar ve ünlülere ek olarak, bir diğer görmek istediğiniz şey yeni oyunların tanıtım ve gelişmeleri. Gearbox‘ın Tiny Tina’s Wonderlands üzere, The Matrix Awakens ve eski Bioware CEO’su Aaryn Flynn‘in birinci oyununa bakışı atabileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli