e
sv

Youtube Bilinmeyen ve Önemli Özellikleri

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Youtube Bilinmeyen ve Önemli Özellikleri

YouTube’un sunmuş olduğu azca malum ipuçlarını ve özelliklerini merak edenler için listeledik. İşte youtube bilinmeyen özellikleri Youtube Videosunu GIF’e Dönüştürebilirsiniz Tamamımız GIF’leri sever. Bir tek hem parasız hem de muntazam bir halde iyi mi yapılacağını bir fazlaca kimse bilmemektedir. Bunun için tek gereksinim duyulan küçük bir YouTube URL hilesi.

….Güvenlik İçin İçerik Kaldırıldı…Youtube Özellikleri

Videonuz esasen yüklenmiş ve düzenlemeye hazır olarak sizi gifs.com’a getirecektir. Burada, videonuzun alt kısmında bir süre çizelgesi çubuğu bulunan sol tarafta bir seçenekler menüsü bulacaksınız. GIF süresini ayarlayabilir, çerçevesini kırpabilir, fotoğraf yazıları ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Youtube Özellikleri Videolarının Altyazılarını Kolayca Görebilirsiniz

YouTube’un web sayfasına yüklenen her video için otomatikman altyazılı bir konuşma metni oluşturduğunu biliyor muydunuz? Bu doğru ve kullanıcılar bunu görüntüleyenlerden manuel olarak gizlemediği sürece her insanoğlunun bu transkripti erişimi vardır.

Videolarınızı Ve Ses Dosyalarınızı Parasız Olarak Kopyalayabilirsiniz

Youtube Özellikleri her videoya otomatikman bir konuşma metni ekler. Bir tek, bir ses yada video dosyasının bir kerelik kopyalamasını arıyorsanız ve bir hizmet için ödeme yapmak istemiyorsanız, YouTube’un yerleşik altyazı sistemi adım atmak için kötü bir yer değildir. Sonrasında istediğiniz süre temizleyebilirsiniz.

Video Oynatma Listeleri Oluşturabilir ve Paylaşabilir

Tıpkı Spotify ve iTunes benzer halde diğeri favori medya paylaşım sitelerinde olduğu benzer halde YouTube’da da yalnız videoları depolamak ve düzenlemek için “oynatma sıralaması” oluşturabilirsiniz. Oynatma listelerini gizli saklı saklı saklı saklı tutabilir, her insana açık hale getirebilir yada direkt başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Videoları Daha Sonrasında İzlemek Suretiyle Kaydedebilirsiniz

Sonrasında yer işareti koymanızı istediğiniz YouTube videoları asla gördünüz mü? Küçük ufak küçük bir ihtimal şu anda sesi açamıyorsunuz ya da seyretmek için zamanınız yok. YouTube’da videoları istediğiniz süre erişmek için bir “Daha Sonrasında İzle” oynatma listesine kaydedebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli