e
sv

Yuvarlak akıllı telefon Cyrcle Phone 2.0 tanıtıldı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Cyrcle Phone 2.0 isimli ikinci yuvarlak Android akıllı telefon piyasaya çıktı. Bu tıp birinci aygıt geçen yılın başlarında piyasaya sürülmüştü.

Yuvarlak gövdeli ve kare ekranlı selefi Cyrcle Phone’dan farklı olarak yeni aygıt, gövdesiyle tıpkı yuvarlak ekrana sahip. Cyrcle Phone 2.0, mısırdan elde edilen özel bir plastik içine yerleştirilmiştir. Akıllı telefonun düğmeleri ise geri dönüştürülmüş TPU’dan (Termoplastik poliüreta) yapılmış. Aygıt, 800 × 800 piksel çözünürlüğe ve 87,6 mm çapa sahip dairesel 3.45 inç IPS ekrana sahip.

999 dolarlık fiyat etiketine sahip

Cyrcle Phone 2.0’ın performansı, 3 GB RAM ile eşleştirilmiş modeli açıklanmayan bir Qualcomm Snapdragon yonga seti tarafından sağlanıyor. Dahili bellek yalnızca 32 GB. Ayrıyeten akıllı telefon, art ve ön olmak üzere 13 megapiksel kameralar, çıkarılabilir 2000 mAh pil ve USB Type-C şarj aygıtı ile birlikte geliyor.

Öte yandan iki Sim kart, 4G LTE, Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac, Bluetooth: BT4.2LE, NFC, GPS ve iki adet 3,5 mm kulaklık jakı dayanağı mevcut. Akıllı telefon yuvarlak ekran için optimize edilmiş Android 10 çalıştırıyor. Bu sayede kullanıcılar, uygun gördükleri rastgele bir uygulamayı yine boyutlandırabiliyorlar.

Cyrcle Phone 2.0, Kickstarter kitle fonlama platformu üzerinden 999 dolar karşılığında edinilebilir. Birinci partinin teslimatı gelecek yıl Eylül ayında başlayacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli