e
sv

Zeynep Bastık – Edis dansı toplumsal medyayı salladı! Bu bayanın kocası yok mu?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Toplumsal medyanın gündemi çok süratli değişiyor diyebiliriz. İşin hoş yanı ise toplumsal medya gündemini halkın belirliyor olması. Bir gün ülke problemleri pik yaparken öteki gün Instagram ve WhatsApp’ın çökmesi tepeye yerleşiyor. Sonra bir bakıyoruz tüm toplumsal medya Zeynep Bastık ve Edis’in yaptığı dansı konuşuyor.

İşte toplumsal medya gündemi bu kadar süratli değişiyor. Pekala şimdiki gündem ne? Az evvel de söylediğimiz üzere Zeynep Bastık ve Edis Görgülü’nün yaptığı dans.

Dilerseniz bu dansa aşağıdan göz atabilirsiniz.

Zeynep Bastık – Edis dansı toplumsal medyayı salladı! Bu bayanın kocası yok mu?

Kimisi bunda ne var derken, kimisi de bu bayanın kocası yok mu şeklinde yorumlar yapmış? Malum kelam konusu toplumsal medya olduğunda herkesin kelam söyleme hakkı bulunuyor.

Yani 7’den 70’e herkes, görüşü her ne olursa olsun bunu özgürce lisana getirebiliyor. Elbette bu görüşleri lisana getirirken aşikâr hürmet sevgi ve düzey hudutlarının dışına çıkmamak gerekiyor.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Zeynep Bastık kısa müddet evvel evlenmişti. Yani çiçeği burnunda bir gelin diyebiliriz. Edis Görgülü ise sizlerin de bildiği üzere bekar.

Pekala toplumsal medyayı ayağa kaldıran bu olay hakkında sizin yorumunuz ne? Olağan mi? Yoksa bu kadar da olmaz mı diyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı kısımdan bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli