e
sv

Zeynep Bastık – Edis dansı toplumsal medyayı salladı!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Toplumsal medyanın gündemi çok süratli değişiyor diyebiliriz. İşin hoş yanı ise toplumsal medya gündemini halkın belirliyor olması. Bir gün ülke sıkıntıları pik yaparken öbür gün Instagram ve WhatsApp’ın çökmesi doruğa yerleşiyor. Sonra bir bakıyoruz tüm toplumsal medya Zeynep Bastık ve Edis’in yaptığı dansı konuşuyor.

İşte toplumsal medya gündemi bu kadar süratli değişiyor. Pekala şimdiki gündem ne? Az evvel de söylediğimiz üzere Zeynep Bastık ve Edis Görgülü’nün yaptığı dans.

Dilerseniz bu dansa aşağıdan göz atabilirsiniz.

Zeynep Bastık – Edis dansı toplumsal medyayı salladı! Bu bayanın kocası yok mu?

Kimisi bunda ne var derken, kimisi de bu bayanın kocası yok mu stilinde yorumlar yapmış? Malum kelam konusu toplumsal medya olduğunda herkesin kelam söyleme hakkı bulunuyor.

Yani 7’den 70’e herkes, görüşü her ne olursa olsun bunu özgürce lisana getirebiliyor. Elbette bu görüşleri lisana getirirken muhakkak hürmet sevgi ve düzey sonlarının dışına çıkmamak gerekiyor.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Zeynep Bastık kısa mühlet evvel evlenmişti. Yani çiçeği burnunda bir gelin diyebiliriz. Edis Görgülü ise sizlerin de bildiği üzere bekar.

Pekala toplumsal medyayı ayağa kaldıran bu olay hakkında sizin yorumunuz ne? Olağan mi? Yoksa bu kadar da olmaz mı diyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı kısımdan bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli