Zona – Ajax ve Sürekli Oynatma ile Müzik WordPress Teması

WordPress için Kuvvetli Fazlaca Amaçlı Müzik Teması – Zona, sürükle ve bırak sayfa oluşturma, AJAX devamlı müzik çalma ve daha fazlasıyla neler yapabileceğinizi keşfedin.

Zona, Müzisyenler, Gruplar, DJ’ler, Yapımcılar… ve öteki bireysel yaratıcı kişiler için tam olarak oluşturulmuş bir WordPress müzik teması konseptidir. Zona, AJAX kullanılarak yapılmış oldu – artık sayfa tarama esnasında müziğin durmayacağını güvence edebilirsiniz. Tema, içeriğinizi kolayca tedvir etmek için Görsel Besteci ile beraber gelir. Yenilikçi, çağıl ve pak bir tasavvur arıyorsanız Zona tam size gore…

Reel Fazlaca Amaçlı Müzik Teması

Zona WordPress Teması - Canlı Önizleme

WordPress ile birleştirilmiş kuvvetli ve ultra elastik Muttley Framework ile yeni müzik internet siteniz özellikler, performans ve sesle rekabeti alt edecek. Müzik endüstrisi düşünülerek tasarlanan nerede ise her tür müzik internet sayfasını kurmak için bir takım hususiyet bulacaksınız; DJ, Canlı Öbek, Sanatçılar, Ajans, Sanatçı, Kayıt Sanatçısı, Vokalist, Yapımcılar ve Kayıt Sanatçıları – bunların tümü sizin özelleştirmenizi bekler ve sizin tarafınızdan herhangi bir kodlama gerektirmez.

Ne için bekliyorsun? Buna bir bak!

Sürekli Müzik Çalma

Zona WordPress Teması - Asenkron Javascript ve XML

AJAX ya da Asenkron Javascript ve XML, internet geliştirmede kullanılan ve bir internet sayfasının bir sunucuyla komünikasyon oluşturmak Sayfayı yine yüklemeden.

Bu onu yapar müzik çalmak için mükemmel! Çalmak için bir parça seçip değişik bir sayfanın bağlantısını tıkladığınızda müziğin durduğunu biliyor musunuz? Noisa ile değil.

Birden oldukca sayfaya göz atın ve sakla arka planda müzik kullananların oynamasına, duraklatmasına, FFW’ye vb. müsaade eden bir kaplama rolü kabul eden ve yine yüklemeye gerek yok sayfa içeriğiyle, birden fazla aygıt türünde şık, süratli ve kullanması kolaydır.

Tema, sunucunuzdan ajax vesilesiyle HTML getirerek ve sayfanızdaki bir kapsayıcı öğesinin içeriğini yüklenen HTML ile değiştirerek çalışır. Peşinden, pushState kullanarak tarayıcıdaki geçerli URL’yi günceller. Bunun kararı daha süratli sayfa. Hiç bir sayfa deposu (JS, CSS) yine çalıştırılmaz ya da yine uygulanmaz

Görsel Besteci Sayfa Oluşturucu

Zona WordPress Teması - WP Fırın Sayfa Oluşturucu

ile müzik internet sitenizi listelerin en üzerine taşıyın. bölge ve 1 numaralı satışın paketlenmiş kopyanız Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu, WP Fırın Sayfası Oluşturucu (eskiden Görsel Besteci).

Sizin tarafınızdan herhangi bir kodlama gerektirmeyen sıradan bir görsel arayüz kullanarak, sürükle ve bırak basitliği ile düşünebileceğiniz herhangi bir internet öğesini oluşturun – huzzah! Zona artı WordPress için 1 numaralı en oldukca satan Eklenti, WP Fırın Sayfası Oluşturucu = tasavvur altın, iyi zamanlar…

Inkilap Kaydırıcısı

Zona WordPress Teması - Devrim Kaydırıcısı

Slider Revolution – dedikleri benzer biçimde, bu bir tek bir Slider Eklentisi, bu bir fikirleri sunmanın yeni yolu.

İster yaratıcı bir halde güzel içerikler oluşturun Slider, Carousel, Hero Scene ya da tam sayfa, bu güç merkezi ile Sürükle ve Bırak Düzenleyici, Kaydırıcı Devrimi kapladın mı

Görsel olarak çarpıcı varlıklar oluşturmanıza, kaydetmenize ve yine kullanmanıza imkan tanıdıkları olan bu nefes kesecek Eklentiyi kullanarak çalışmanızı oldukca yenilikçi şekillerde sunun. Gönderiler ya da Sayfalarve hiç endişelenmenize gerek yok tek satır kod.

Tek Tıkla Demo İçe Alıntılama

Bir demo seçin, zip dosyanızı yükleyin ve paketinden çıkarın, yükle’yi tıklayın. Bu kadar sıradan! Seçtiğiniz Demo’da gördüğünüz her şey, yeni WordPress sitenizle beraber yüklenir.

Bunu sıradan hale getirdik ve olası olduğunca eksiksiz böylece yeni internet siteniz ve bütün aşık olduğun özellikler olası olduğunca yakın zamanda.

Çarpıcı Gelişmiş Başlıklar

bir güzel tasarlanmış Antet bir müşteriyi kaybetmekle müşteriyi elde tutmak arasındaki ayrım olabilir! Header’ınız, kullananların etkileşime girmesi ihtiyaç duyulan ilk şeydir ve genellikle gözden kaçırılsa da, bir başlığın güzelliğini unutmadık. iyi gelişmiş antet ve navigasyon sistemi.

Bu, aşağıdakiler için geçerlidir: müzik endüstrisi bilhassa de isteyebileceğiniz benzer biçimde büyük bir tesir yaratmak, kullanıcılarınızla ilk sayfanıza intikal ettiklerinde kuvvetli bir halde etkileşim kurun, bu nedenle oluşturduk gelişmiş antet tasarımları benzer biçimde unsurları içerebilir başlıklar, resimler, kaydırıcılar, videolar ve hatta haritalar antet bölümünde!

Her sayfada, gönderide ya da portföyde görüntüleyin ve kalbinizin içeriğine gore özelleştirin.

Scamp Müzik Çalar

Zona WordPress Teması - Müzik Çalar

Scamp Müzik Çalar için sanayi standardı müzik çalardır. tamamen hassas tasavvur herhangi bir cihaza, özelliklere uyacak biçimde otomatikman ölçeklenen yıldırım hızında yükleme süreleri tekrar de hafifçe kalır.

İle tam SoundCloud API’si yardımcı, böylece direkt ona parça ekleyebilirsiniz, içinde ne olduğu dinamik olarak yükle Oynatıcı çalma listesine eklenmiş olur ve ayrı parçalar için ödlek kapaklar ihtiva eder!

Müziğinizi Satmak

Zona WordPress Teması - Müzik Çalar

Çevrimiçi işinizi oluşturmak için en özelleştirilebilir e-tecim platformu. Zona, WooCommerce e-tecim eklentisi için tam yardımcı ihtiva eder; bu, kolayca yapabileceğiniz demektir. müziğini sat, mamüller, bağlı mamüller, kupon kodları ve daha fazlasını ilave edin. WooCommerce sizinle beraber ölçeklenebilir işini büyüt. Bir ürün satışından binlerce ürüne ve ilk siparişinizden milyonuncu siparişinize kadar WooCommerce, dalgayı sizinle beraber ölçeklendirebilecek ve sürdürebilecek.

Özelliklerin Tam Sıralaması

 • Sürekli Oynatma ile Müzik Çalar.
 • Tek tıklamayla demo içe iktibas.
 • Çalma sıralaması ile müzik çalar. Kolayca ilave edin kendi haline barındırılan MP3, barındırılan MP3, anlık imaj akışı, SoundCloud parçaları, çalma sıralaması, favori parçalar vb., otomatik oynatma ile (isteğe bağlı)
 • WordPress için Görsel Besteci (25 $ değerinde) – WordPress için Görsel Besteci, site içinde ne olduğu üstünde çalışırken size tonlarca vakit kazandıracak. Artık dakikalar içerisinde karmaşa düzenler oluşturabileceksiniz!
 • WordPress için Inkilap Kaydırıcısı (25 $ değerinde) – WordPress için Mükemmel Kaydırıcı!
 • Hususi Gönderi Biçimleri – NOISA, aşağıdaki hususi blog gönderisi biçimlerini destek sunar: Standart, Galeri, Video, Ses
 • Faaliyet Yöneticimiz ile tekrarlayan ve oldukca günlü etkinlikler ayarlayabilirsiniz. Bir sonraki vaka için geri sayım meydana getirecek sayacı kullanabilirsiniz. Vaka arşivinde, gerçekleştikten sonrasında gelecekten geçmişe otomatikman geçilecektir. Her etkinliğin yerelleştirilmesi Google Haritalar entegrasyonu ile gösterilebilir.
 • İletişim Formu 7 Entegrasyonu
 • DISQUS’tan entegre yorumlar. Bu tarz şeyleri admin panelinden kapatabilirsiniz.
 • MailChimp Sıralama Kayıt Entegrasyonu
 • Kırılgan Düzenlilik.
 • 5 Hususi gönderi türleri:
  • Müzik (sürükle bırak ajax sıralayıcı).
  • Galeri (sürükle bırak ajax sıralayıcı).
  • Videolar (sürükle bırak ajax sıralayıcı).
  • Etkinlikler
  • Tracks Manager (sürükle bırak ajax sıralayıcı).
 • Retina Hazır.
 • Tercüme Hazır (.po, .mo ve .pot dosyalarını dahil edin)
 • Müddetsiz kenar çubuğu.
 • Pak, iyi yorumlanmış ve organize kod ve dosyalar.

İncelemeler

Zona WordPress Teması - İnceleme

Zona WordPress Teması - İnceleme

Zona WordPress Teması - İnceleme

5 Yıldızlı Üstün Yardımcı

Zona WordPress Teması - Destek

Rascals’ta hepimiz müşterilerimize kıymet vermek her şeyden oldukca ve şayet bir olursan, aynısını alırsın en kaliteli 5 Yıldızlı Yardımcı topluluğumuza katılan her insana sunuyoruz.

Her insana eksiksiz bir çözüm sunuyoruz Destek Merkezi ve bir tek bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuz ve probleminizin ne işe yaradığını bizlere bildirdiğiniz biletleme sistemi. Temalarımız için teknik yardımcı sunuyoruz 08:00 – 16:00 (GMT +1) ve Pazartesiden Cumaya kadar çalışır.

İhtiyaçlarınıza hususi bir şey ayarlamak istiyorsanız, şimdi kişiselleştirme hizmeti bile sunuyoruz. Bize buradan ulaşın.

Değişim günlüğü

## [2.6.3] - 2020-08-29 
[Fixed] - JSON response in sortable items section.
[Fixed] - Small bugs.
[Updated] - Toolkit plugin to 1.1.3
[Updated] - Revolution Slider ver. 6.2.22
[Updated] - WPBakery Page Builder ver. 6.3.0

## [2.6.2] - 2020-08-13 
[Added] - Support for WordPress 5.5
[Added] - Taxonomy filter in Videos WPbakery module.
[Fixed] - Autostart tracklist post bug.
[Fixed] - Menu bug in WordPress dashboard;
[Fixed] - Small bugs.
[Updated] - Toolkit plugin to 1.1.2
[Updated] - Revolution Slider ver. 6.2.18
[Updated] - WPBakery Page Builder ver. 6.2.0

Lütfen aklınızda bulundurun

Eklenti bu teknolojiyle ahenkli olmadığı için WooCommerce sayfaları tamamen değiştirilmemiştir. Oynatıcı, tarayıcıyı yenilediğinizde parçaları kaybetmeyeceğinizden güvenilir olabilmeniz için celse depolamasını kullanır.

Önizlemeye dahil edilen resimler yalnızca tanıtım amaçlıdır. Feyk verileri içe aktarmanız niteliğinde, resimler yerine yer tutucularınız olacaktır.

DEMOSATIN AL $59

WordPress Ücretli Temalar

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkında sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. WordPress ücretli temalar Web Sitenizi WordPress Temalarıyla Oluşturmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile internet sayfaları geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. 

Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli